FDC021N30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDC021N30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDC021N30
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua PT8 N 30V/20V, MOSFET
Ngā Rauemi: FDC021N30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDC021N30
Tau Wae FDC021N30 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga PT8 N 30V/20V, MOSFET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 425176 pcs Pepa Raraunga FDC021N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SuperSOT™-6
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 6.1A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 700mW (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOT-23-6 Ētahi Ingoa FDC021N30DKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 10.8nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 6.1A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount SuperSOT™-6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6.1A (Ta)