FDB28N30TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB28N30TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDB28N30TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 28A D2PAK
Ngā Rauemi: FDB28N30TM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDB28N30TM
Tau Wae FDB28N30TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 28A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68183 pcs Pepa Raraunga FDB28N30TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 129 mOhm @ 14A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 250W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FDB28N30TM-ND
FDB28N30TMTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 28A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount D²PAK
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FDB2552-F085
FDB2552-F085
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N CH 150V 5A TO-263AB