FDB047N10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB047N10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDB047N10
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Ngā Rauemi: FDB047N10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDB047N10
Tau Wae FDB047N10 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24213 pcs Pepa Raraunga FDB047N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.7 mOhm @ 75A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 375W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FDB047N10CT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 15265pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 210nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 120A (Tc) 375W (Tc) Surface Mount D²PAK
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)