FDB031N08
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB031N08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDB031N08
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 75V 120A D2PAK
Ngā Rauemi: FDB031N08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDB031N08
Tau Wae FDB031N08 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 75V 120A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25715 pcs Pepa Raraunga FDB031N08.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 3.1 mOhm @ 75A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 375W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FDB031N08TR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 15160pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 220nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 75V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 75V 120A (Tc) 375W (Tc) Surface Mount D²PAK
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)