FD70N20PWD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FD70N20PWD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FD70N20PWD
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 70A TO-3P
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FD70N20PWD
Tau Wae FD70N20PWD Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 70A TO-3P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4123 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id - Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-3P Raupapa -
Runa I (Max) @ Id, Vgs - Whakaaetanga Mana (Max) -
Packaging Tube Paa / Case TO-3P-3, SC-65-3
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 70A (Ta) Through Hole TO-3P
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 70A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FD7770004
FD7770004
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 77.76MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 20114 pcs
Tikiake: FD7770004.pdf
RFQ
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 20965 pcs
Tikiake: FD7500011.pdf
RFQ
FD7-28
FD7-28
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Tikiake: FD7-28.pdf
FD7-24
FD7-24
Kaihanga: Triad Magnetics
Tikiake: FD7-24.pdf
FD700
FD700
Kaihanga: Fairchild/Micross Components
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 20V 50MA DO7
Tikiake:
FD7-56
FD7-56
Tikiake: FD7-56.pdf
FD7-36
FD7-36
Tikiake: FD7-36.pdf
FD7-48
FD7-48
Tikiake: FD7-48.pdf
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 74.25MHZ CMOS SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel