FD6M045N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FD6M045N06 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FD6M045N06
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 60V 60A EPM15
Ngā Rauemi: FD6M045N06.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FD6M045N06
Tau Wae FD6M045N06 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 60V 60A EPM15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4661 pcs Pepa Raraunga FD6M045N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato EPM15
Raupapa Power-SPM™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 40A, 10V
Mana - Max - Packaging Tube
Paa / Case EPM15 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3890pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 87nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 60A Through Hole EPM15 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 60A