FCAS50SN60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCAS50SN60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCAS50SN60
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC POWER MODULE 600V 50A 27PIN
Ngā Rauemi: FCAS50SN60.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCAS50SN60
Tau Wae FCAS50SN60 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC POWER MODULE 600V 50A 27PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4024 pcs Pepa Raraunga FCAS50SN60.pdf
Putanga - Whakamotu 2500Vrms Tuhinga 600V
Momo IGBT Raupapa SPM®
Paa / Case 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Ētahi Ingoa FCAS50SN60_NL
FCAS50SN60_NL-ND
Whakaahuatanga Taipitopito Power Driver Module IGBT 1 Phase 600V 50A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) I teie nei 50A