FAN5602MP33X
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FAN5602MP33X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FAN5602MP33X
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG SWTCHD CAP 3.3V 0.2A 6MLP
Ngā Rauemi: FAN5602MP33X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FAN5602MP33X
Tau Wae FAN5602MP33X Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG SWTCHD CAP 3.3V 0.2A 6MLP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4336 pcs Pepa Raraunga FAN5602MP33X.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 1.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Charge Pump Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MLP (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up/Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 200mA 8-WDFN Exposed Pad
Nama - Whakaputa 200mA Tau Wae Tuakiri FAN5602