ECH8501-TL-H
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH8501-TL-H
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN/PNP 30V 5A 8ECH
Ngā Rauemi: ECH8501-TL-H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH8501-TL-H
Tau Wae ECH8501-TL-H Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN/PNP 30V 5A 8ECH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208863 pcs Pepa Raraunga ECH8501-TL-H.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 110mV @ 125mA, 2.5A
Momo Pukapuka NPN, PNP Pūrere Pūrere Whakarato 8-ECH
Raupapa - Mana - Max 1.6W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SMD, Flat Lead
Ētahi Ingoa ECH8501-TL-H-ND
ECH8501-TL-HOSTR
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 280MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 30V 5A 280MHz 1.6W Surface Mount 8-ECH
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 5A