DM74LS240N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
DM74LS240N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DM74LS240N
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC INVERTER 2CH 4-INP 20DIP
Ngā Rauemi: DM74LS240N.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM74LS240N
Tau Wae DM74LS240N Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5570 pcs Pepa Raraunga DM74LS240N.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Raupapa 74LS Packaging Tube
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 74LS240
74LS240N
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Utu 4
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 22ns @ 5V, 150pF
Momo Momo Inverter Taumata Taumahi - Rawa 0.8V
Taumata Taumahi - Teitei 2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga 3-State Whakaahuatanga Taipitopito Inverter IC 2 Channel 3-State 20-PDIP
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 15mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74LS240