DM74AS640N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
DM74AS640N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DM74AS640N
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP
Ngā Rauemi: DM74AS640N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM74AS640N
Tau Wae DM74AS640N Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46952 pcs Pepa Raraunga DM74AS640N.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Raupapa 74AS Packaging Tube
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74AS640 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 8
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Transceiver, Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 15mA, 64mA Tau Wae Tuakiri 74AS640