DM74AS20N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DM74AS20N
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM74AS20N
Tau Wae DM74AS20N Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4166 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-PDIP
Raupapa 74AS Packaging Tube
Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 74AS20
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Utu 4
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 4.5ns @ 5V, 50pF
Momo Momo NAND Gate Taumata Taumahi - Rawa 0.8V
Taumata Taumahi - Teitei 2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito NAND Gate IC 2 Channel 14-PDIP
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 2mA, 20mA Tau Wae Tuakiri 74AS20