DM74ALS240ASJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
DM74ALS240ASJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DM74ALS240ASJ
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP
Ngā Rauemi: DM74ALS240ASJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM74ALS240ASJ
Tau Wae DM74ALS240ASJ Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5916 pcs Pepa Raraunga DM74ALS240ASJ.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOP
Raupapa 74ALS Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tuhinga o mua 2
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Buffer, Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 15mA, 24mA
Tau Wae Tuakiri 74ALS240
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DM74ALS241AWM
DM74ALS241AWM
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
I roto i te taonga: 5469 pcs
Tikiake: DM74ALS241AWM.pdf
RFQ
DM74ALS240AN
DM74ALS240AN
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
I roto i te taonga: 4807 pcs
Tikiake: DM74ALS240AN.pdf
RFQ
DM74ALS240ASJX
DM74ALS240ASJX
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP