CS5422GDR16
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS5422GDR16
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG CTRLR BUCK 16SOIC
Ngā Rauemi: CS5422GDR16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS5422GDR16
Tau Wae CS5422GDR16 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5245 pcs Pepa Raraunga CS5422GDR16.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 7.8 V ~ 16 V Topology Buck
Kaiwhakahaere Tukutahi Yes Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa - Ngā Waehere Serial -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Transistor Driver Mahinga Whakaputa 2
Whirihoranga Whakaputa Positive Ētahi Ingoa CS5422GDR16OSTR
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o nga Hua 2
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 150kHz ~ 600kHz