CS5211GDR14
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS5211GDR14
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
Ngā Rauemi: CS5211GDR14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS5211GDR14
Tau Wae CS5211GDR14 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 94599 pcs Pepa Raraunga CS5211GDR14.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 14 V Topology Buck
Kaiwhakahaere Tukutahi Yes Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa - Ngā Waehere Serial -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Transistor Driver Mahinga Whakaputa 1
Whirihoranga Whakaputa Positive Ētahi Ingoa CS5211GDR14OSTR
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o nga Hua 1
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 150kHz ~ 750kHz