BZX85C56
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C56 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C56
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 56V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C56
Tau Wae BZX85C56 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 56V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4565 pcs Pepa Raraunga BZX85C56.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 56V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 120 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 56V 1W ±7% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 39V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C56-TAP
BZX85C56-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 1714057 pcs
Tikiake: BZX85C56-TAP.pdf
RFQ
BZX85C51-TAP
BZX85C51-TAP
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 51V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 1753787 pcs
Tikiake: BZX85C51-TAP.pdf
RFQ
BZX85C56 R0G
BZX85C56 R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C56 R0G.pdf
BZX85C51 A0G
BZX85C51 A0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 51V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C51 A0G.pdf
BZX85C56_T50R
BZX85C56_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 1W DO41
Tikiake: BZX85C56_T50R.pdf
BZX85C56_T50A
BZX85C56_T50A
Tikiake: BZX85C56_T50A.pdf
BZX85C51 R0G
BZX85C51 R0G
Tikiake: BZX85C51 R0G.pdf
BZX85C51-TR
BZX85C51-TR
Tikiake: BZX85C51-TR.pdf
BZX85C51_T50R
BZX85C51_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 51V 1W DO41
Tikiake: BZX85C51_T50R.pdf
BZX85C56-TR
BZX85C56-TR
Tikiake: BZX85C56-TR.pdf
BZX85C51
BZX85C51
Tikiake: BZX85C51.pdf
BZX85C56 A0G
BZX85C56 A0G
Tikiake: BZX85C56 A0G.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel