BZX85C4V3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C4V3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C4V3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.3V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C4V3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C4V3
Tau Wae BZX85C4V3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.3V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1316043 pcs Pepa Raraunga BZX85C4V3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.3V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 13 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.3V 1W ±7% Through Hole DO-204AL (DO-41) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3µA @ 1V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C4V3-TAP
BZX85C4V3-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.3V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 970119 pcs
Tikiake: BZX85C4V3-TAP.pdf
RFQ
BZX85C47_T50R
BZX85C47_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 47V 1W DO41
I roto i te taonga: 6023 pcs
Tikiake: BZX85C47_T50R.pdf
RFQ
BZX85C47 A0G
BZX85C47 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 47V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C47 A0G.pdf
BZX85C47-TR
BZX85C47-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 47V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C47-TR.pdf
BZX85C4V3 A0G
BZX85C4V3 A0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.3V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C4V3 A0G.pdf
BZX85C47_T50A
BZX85C47_T50A
Tikiake: BZX85C47_T50A.pdf
BZX85C4V3_T50R
BZX85C4V3_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.3V 1W DO41
Tikiake: BZX85C4V3_T50R.pdf
BZX85C4V3-TR
BZX85C4V3-TR
Tikiake: BZX85C4V3-TR.pdf
BZX85C4V3_T50A
BZX85C4V3_T50A
Tikiake: BZX85C4V3_T50A.pdf
BZX85C4V3 R0G
BZX85C4V3 R0G
Tikiake: BZX85C4V3 R0G.pdf
BZX85C47-TAP
BZX85C47-TAP