BZX85C43
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C43 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C43
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 43V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C43.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C43
Tau Wae BZX85C43 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 43V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5307 pcs Pepa Raraunga BZX85C43.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 43V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 43V 1W ±7% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 30V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C43-TAP
BZX85C43-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 43V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 928922 pcs
Tikiake: BZX85C43-TAP.pdf
RFQ
BZX85C3V9 R0G
BZX85C3V9 R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO204AL
I roto i te taonga: 1449670 pcs
Tikiake: BZX85C3V9 R0G.pdf
RFQ
BZX85C43 A0G
BZX85C43 A0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 43V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C43 A0G.pdf
BZX85C43-TR
BZX85C43-TR
Tikiake: BZX85C43-TR.pdf
BZX85C3V9-TAP
BZX85C3V9-TAP
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C3V9-TAP.pdf
BZX85C3V9_T50R
BZX85C3V9_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.9V 1W DO41
Tikiake: BZX85C3V9_T50R.pdf
BZX85C3V9_T50A
BZX85C3V9_T50A
Tikiake: BZX85C3V9_T50A.pdf
BZX85C43 R0G
BZX85C43 R0G
Tikiake: BZX85C43 R0G.pdf
BZX85C3V9-TR
BZX85C3V9-TR
Tikiake: BZX85C3V9-TR.pdf
BZX85C43_T50A
BZX85C43_T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 43V 1W DO41
Tikiake: BZX85C43_T50A.pdf
BZX85C43_T50R
BZX85C43_T50R
Tikiake: BZX85C43_T50R.pdf
Tikiake: BZX85C3V9TR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel