BZX85C30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C30
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 30V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C30
Tau Wae BZX85C30 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 30V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1235572 pcs Pepa Raraunga BZX85C30.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 30V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 30V 1W ±7% Through Hole DO-204AL (DO-41) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 21V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C2V7-TR
BZX85C2V7-TR
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 2.7V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 1339775 pcs
Tikiake: BZX85C2V7-TR.pdf
RFQ
BZX85C27-TAP
BZX85C27-TAP
I roto i te taonga: 1618361 pcs
Tikiake: BZX85C27-TAP.pdf
RFQ
BZX85C30_T50R
BZX85C30_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 30V 1W DO41
Tikiake: BZX85C30_T50R.pdf
BZX85C30-TR
BZX85C30-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 30V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C30-TR.pdf
BZX85C27_T50R
BZX85C27_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 1W DO41
Tikiake: BZX85C27_T50R.pdf
BZX85C30 A0G
BZX85C30 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 30V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C30 A0G.pdf
BZX85C30-TAP
BZX85C30-TAP
Tikiake: BZX85C30-TAP.pdf
BZX85C2V7-TAP
BZX85C2V7-TAP
Tikiake: BZX85C2V7-TAP.pdf
BZX85C27_T50A
BZX85C27_T50A
Tikiake: BZX85C27_T50A.pdf
BZX85C30_T50A
BZX85C30_T50A
Tikiake: BZX85C30_T50A.pdf
BZX85C27-TR
BZX85C27-TR
Tikiake: BZX85C27-TR.pdf
BZX85C30 R0G
BZX85C30 R0G
Tikiake: BZX85C30 R0G.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel