BZX85C22
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C22
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 22V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C22.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C22
Tau Wae BZX85C22 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1302576 pcs Pepa Raraunga BZX85C22.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 22V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 25 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 22V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 15.5V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C22_T50A
BZX85C22_T50A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 1W DO41
I roto i te taonga: 4941 pcs
Tikiake: BZX85C22_T50A.pdf
RFQ
BZX85C22-TAP
BZX85C22-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 904028 pcs
Tikiake: BZX85C22-TAP.pdf
RFQ
BZX85C20 R0G
BZX85C20 R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C20 R0G.pdf
BZX85C20_T50R
BZX85C20_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 1W DO41
Tikiake: BZX85C20_T50R.pdf
BZX85C24
BZX85C24
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 1W DO41
Tikiake: BZX85C24.pdf
BZX85C22_T50R
BZX85C22_T50R
Tikiake: BZX85C22_T50R.pdf
BZX85C22 R0G
BZX85C22 R0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C22 R0G.pdf
BZX85C22-TR
BZX85C22-TR
Tikiake: BZX85C22-TR.pdf
BZX85C20-TR
BZX85C20-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C20-TR.pdf
BZX85C20_T50A
BZX85C20_T50A
Tikiake: BZX85C20_T50A.pdf
BZX85C20-TAP
BZX85C20-TAP