BZX85C16
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C16
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 16V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C16
Tau Wae BZX85C16 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 16V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1232799 pcs Pepa Raraunga BZX85C16.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 16V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 16V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 11V
Tau Wae Tuakiri BZX85C16
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C15-TAP
BZX85C15-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 1631825 pcs
Tikiake: BZX85C15-TAP.pdf
RFQ
BZX85C16 R0G
BZX85C16 R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 1.3W DO204AL
I roto i te taonga: 1526831 pcs
Tikiake: BZX85C16 R0G.pdf
RFQ
BZX85C15-T50R
BZX85C15-T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 1W DO41
Tikiake: BZX85C15-T50R.pdf
BZX85C15 R0G
BZX85C15 R0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C15 R0G.pdf
BZX85C16_T50R
BZX85C16_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 1W DO41