BZX85C12
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C12
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C12
Tau Wae BZX85C12 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1273678 pcs Pepa Raraunga BZX85C12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 9 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 8.4V
Tau Wae Tuakiri BZX85C12
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C12-TR
BZX85C12-TR
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 1668728 pcs
Tikiake: BZX85C12-TR.pdf
RFQ
BZX85C12 A0G
BZX85C12 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 1.3W DO204AL
I roto i te taonga: 2192677 pcs
Tikiake: BZX85C12 A0G.pdf
RFQ
BZX85C11 A0G
BZX85C11 A0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C11 A0G.pdf
BZX85C12 R0G
BZX85C12 R0G
Tikiake: BZX85C12 R0G.pdf
BZX85C11_T50R
BZX85C11_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 1W DO41
Tikiake: BZX85C11_T50R.pdf
BZX85C12-T50R
BZX85C12-T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 1W DO41
Tikiake: BZX85C12-T50R.pdf
BZX85C11-TR
BZX85C11-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C11-TR.pdf
BZX85C11_T50A
BZX85C11_T50A
Tikiake: BZX85C11_T50A.pdf
BZX85C11-TAP
BZX85C11-TAP
Tikiake: BZX85C11-TAP.pdf
BZX85C12-TAP
BZX85C12-TAP
Tikiake: BZX85C12-TAP.pdf
BZX85C11 R0G
BZX85C11 R0G