BZX85C11
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C11
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 11V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C11
Tau Wae BZX85C11 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 11V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1314319 pcs Pepa Raraunga BZX85C11.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 11V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 11V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 7.7V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85C11-TAP
BZX85C11-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 1631552 pcs
Tikiake: BZX85C11-TAP.pdf
RFQ
BZX85C10 R0G
BZX85C10 R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 1.3W DO204AL
I roto i te taonga: 1654497 pcs
Tikiake: BZX85C10 R0G.pdf
RFQ
BZX85C11_T50R
BZX85C11_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 1W DO41
Tikiake: BZX85C11_T50R.pdf
BZX85C10-T50R
BZX85C10-T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 1W DO41
Tikiake: BZX85C10-T50R.pdf
BZX85C11-TR
BZX85C11-TR
Tikiake: BZX85C11-TR.pdf
BZX85C100-TR
BZX85C100-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 100V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C100-TR.pdf
BZX85C10-TR
BZX85C10-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C10-TR.pdf
BZX85C11 R0G
BZX85C11 R0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C11 R0G.pdf
BZX85C10-TAP
BZX85C10-TAP
Tikiake: BZX85C10-TAP.pdf
BZX85C11 A0G
BZX85C11 A0G
Tikiake: BZX85C11 A0G.pdf
BZX85C11_T50A
BZX85C11_T50A
Tikiake: BZX85C11_T50A.pdf
BZX85C100-TAP
BZX85C100-TAP
Tikiake: BZX85C100-TAP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel