BZX85C10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX85C10
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 1W DO41
Ngā Rauemi: BZX85C10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX85C10
Tau Wae BZX85C10 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2371166 pcs Pepa Raraunga BZX85C10.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa BZX85C10OSTR Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 7 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 7V Tau Wae Tuakiri BZX85C10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX85B8V2-TAP
BZX85B8V2-TAP
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 1337955 pcs
Tikiake: BZX85B8V2-TAP.pdf
RFQ
BZX85C100-TAP
BZX85C100-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 100V 1.3W DO41
I roto i te taonga: 902079 pcs
Tikiake: BZX85C100-TAP.pdf
RFQ
BZX85C10 A0G
BZX85C10 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 1.3W DO204AL
Tikiake: BZX85C10 A0G.pdf
BZX85B91-TR
BZX85B91-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 91V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85B91-TR.pdf
BZX85B9V1-TAP
BZX85B9V1-TAP
Tikiake: BZX85B9V1-TAP.pdf
BZX85C10-T50R
BZX85C10-T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 1W DO41
Tikiake: BZX85C10-T50R.pdf
BZX85C10-TR
BZX85C10-TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
Tikiake: BZX85C10-TR.pdf
BZX85C10-TAP
BZX85C10-TAP
Tikiake: BZX85C10-TAP.pdf
BZX85B9V1-TR
BZX85B9V1-TR
Tikiake: BZX85B9V1-TR.pdf
BZX85B8V2-TR
BZX85B8V2-TR
Tikiake: BZX85B8V2-TR.pdf
BZX85C10 R0G
BZX85C10 R0G
Tikiake: BZX85C10 R0G.pdf
BZX85B91-TAP
BZX85B91-TAP
Whakaahuatanga: DIODE ZENER
Tikiake: BZX85B91-TAP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel