BZX84C6V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C6V2
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.BZX84C6V2.pdf2.BZX84C6V2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C6V2
Tau Wae BZX84C6V2 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4012 pcs Pepa Raraunga 1.BZX84C6V2.pdf2.BZX84C6V2.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - Mana - Max 350mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C6V2FSCT Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3µA @ 4V