BZX84C20
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C20
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.BZX84C20.pdf2.BZX84C20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C20
Tau Wae BZX84C20 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5078 pcs Pepa Raraunga 1.BZX84C20.pdf2.BZX84C20.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 20V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - Mana - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C20FSTR Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 55 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 20V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 14V
Tau Wae Tuakiri BZX84C20
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C20 RFG
BZX84C20 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
I roto i te taonga: 1629756 pcs
Tikiake: BZX84C20 RFG.pdf
RFQ
BZX84C20-7-F
BZX84C20-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
I roto i te taonga: 3184484 pcs
Tikiake: BZX84C20-7-F.pdf
RFQ
BZX84C18_D87Z
BZX84C18_D87Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C18_D87Z.pdf
BZX84C18T-7-F
BZX84C18T-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 150MW SOT523
Tikiake: BZX84C18T-7-F.pdf
BZX84C18W-7
BZX84C18W-7
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 200MW SOT323
Tikiake: BZX84C18W-7.pdf
BZX84C20 TR
BZX84C20 TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 350MW SOT23
Tikiake: BZX84C20 TR.pdf
BZX84C20-7
BZX84C20-7
Tikiake: BZX84C20-7.pdf
BZX84C20-E3-08
BZX84C20-E3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: BZX84C20-E3-08.pdf
BZX84C18TS-7-F
BZX84C18TS-7-F
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 18V SOT363
Tikiake: BZX84C18TS-7-F.pdf
BZX84C20-E3-18
BZX84C20-E3-18