BZX84C16
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C16
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 16.2V 350MW SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.BZX84C16.pdf2.BZX84C16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C16
Tau Wae BZX84C16 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 16.2V 350MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5436 pcs Pepa Raraunga 1.BZX84C16.pdf2.BZX84C16.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 16.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - Mana - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C16-ND
BZX84C16FSTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 16.2V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 11.2V
Tau Wae Tuakiri BZX84C16
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C15W-TP
BZX84C15W-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 200MW SOT323
I roto i te taonga: 1095623 pcs
Tikiake: BZX84C15W-TP.pdf
RFQ
BZX84C15W-7-F
BZX84C15W-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
I roto i te taonga: 784578 pcs
Tikiake: BZX84C15W-7-F.pdf
RFQ
BZX84C16-E3-08
BZX84C16-E3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C16-E3-08.pdf
BZX84C16 RFG
BZX84C16 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 300MW SOT23
Tikiake: BZX84C16 RFG.pdf
BZX84C15_D87Z
BZX84C15_D87Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C15_D87Z.pdf
BZX84C15_S00Z
BZX84C15_S00Z
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 350MW 15V 5% SOT-23
Tikiake: BZX84C15_S00Z.pdf
BZX84C16-7
BZX84C16-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: BZX84C16-7.pdf
BZX84C16-E3-18
BZX84C16-E3-18
Tikiake: BZX84C16-E3-18.pdf
BZX84C15VLFHT116
BZX84C15VLFHT116
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
Tikiake: BZX84C15VLFHT116.pdf
BZX84C15W-7
BZX84C15W-7
Tikiake: BZX84C15W-7.pdf
BZX84C16-G3-08
BZX84C16-G3-08
Tikiake: BZX84C16-G3-08.pdf
BZX84C16-7-F
BZX84C16-7-F
Tikiake: BZX84C16-7-F.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel