BZX84C13
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C13
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 350MW SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.BZX84C13.pdf2.BZX84C13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C13
Tau Wae BZX84C13 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 350MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5132 pcs Pepa Raraunga 1.BZX84C13.pdf2.BZX84C13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - Mana - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C13-ND
BZX84C13FSTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V
Tau Wae Tuakiri BZX84C13
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C13-E3-18
BZX84C13-E3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
I roto i te taonga: 2138395 pcs
Tikiake: BZX84C13-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C13-7
BZX84C13-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
I roto i te taonga: 5829 pcs
Tikiake: BZX84C13-7.pdf
RFQ
BZX84C13-G3-08
BZX84C13-G3-08