BZX79C56
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C56 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C56
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 56V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C56
Tau Wae BZX79C56 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 56V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4263 pcs Pepa Raraunga BZX79C56.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 56V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 56V 500mW ±5% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 39.2V Tau Wae Tuakiri BZX79C56
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C4V7_T50R
BZX79C4V7_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
I roto i te taonga: 4174 pcs
Tikiake: BZX79C4V7_T50R.pdf
RFQ
BZX79C5V1-T50A
BZX79C5V1-T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
I roto i te taonga: 2150378 pcs
Tikiake: BZX79C5V1-T50A.pdf
RFQ
BZX79C56_T50R
BZX79C56_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C56_T50R.pdf
BZX79C56_T50A
BZX79C56_T50A
Tikiake: BZX79C56_T50A.pdf
BZX79C51_T50R
BZX79C51_T50R
Tikiake: BZX79C51_T50R.pdf
BZX79C5V1
BZX79C5V1