BZX79C43
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C43 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C43
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C43.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C43
Tau Wae BZX79C43 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 43V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5365 pcs Pepa Raraunga BZX79C43.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 43V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 150 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 43V 500mW ±5% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 30.1V Tau Wae Tuakiri BZX79C43
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C43_T50A
BZX79C43_T50A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 43V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5698 pcs
Tikiake: BZX79C43_T50A.pdf
RFQ
BZX79C43 A0G
BZX79C43 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 2306524 pcs
Tikiake: BZX79C43 A0G.pdf
RFQ
BZX79C3V6_T50R
BZX79C3V6_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35