BZX79C3V3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C3V3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C3V3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C3V3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C3V3
Tau Wae BZX79C3V3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2270649 pcs Pepa Raraunga BZX79C3V3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.3V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 95 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.3V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 25µA @ 1V