BZX79C33
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C33
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C33
Tau Wae BZX79C33 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 33V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2402523 pcs Pepa Raraunga BZX79C33.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 23.1V
Tau Wae Tuakiri BZX79C33
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C30_T50R
BZX79C30_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 30V 500MW DO35
I roto i te taonga: 4882 pcs
Tikiake: BZX79C30_T50R.pdf
RFQ
BZX79C36-T50A
BZX79C36-T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 36V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5016252 pcs
Tikiake: BZX79C36-T50A.pdf
RFQ
BZX79C30-T50A
BZX79C30-T50A
Tikiake: BZX79C30-T50A.pdf
BZX79C33-T50A
BZX79C33-T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C33-T50A.pdf
BZX79C36 A0G
BZX79C36 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: BZX79C36 A0G.pdf
BZX79C36
BZX79C36
Tikiake: BZX79C36.pdf
BZX79C33 A0G
BZX79C33 A0G
Tikiake: BZX79C33 A0G.pdf
BZX79C33_T50R
BZX79C33_T50R
Tikiake: BZX79C33_T50R.pdf
BZX79C30 A0G
BZX79C30 A0G
Tikiake: BZX79C30 A0G.pdf
BZX79C30
BZX79C30
Tikiake: BZX79C30.pdf
BZX79C2V7_T50R
BZX79C2V7_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C2V7_T50R.pdf
BZX79C2V7-T50A
BZX79C2V7-T50A
Tikiake: BZX79C2V7-T50A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel