BZX55C56
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C56 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX55C56
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 56V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX55C56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX55C56
Tau Wae BZX55C56 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 56V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5975 pcs Pepa Raraunga BZX55C56.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 56V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 100mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 135 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 56V 500mW ±7% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 42V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX55C56_T50R
BZX55C56_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 500MW DO35