BZX55C43
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C43 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX55C43
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX55C43.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX55C43
Tau Wae BZX55C43 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 43V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4471 pcs Pepa Raraunga BZX55C43.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 43V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 100mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 90 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 43V 500mW ±7% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 32V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX55C43-TR
BZX55C43-TR
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 43V 500MW DO35