BZX55C18
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX55C18
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX55C18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX55C18
Tau Wae BZX55C18 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5331 pcs Pepa Raraunga BZX55C18.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 100mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 500mW ±6% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 14V