BUT12ATU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUT12ATU
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 450V 8A TO-220
Ngā Rauemi: 1.BUT12ATU.pdf2.BUT12ATU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUT12ATU
Tau Wae BUT12ATU Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN 450V 8A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5503 pcs Pepa Raraunga 1.BUT12ATU.pdf2.BUT12ATU.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 450V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 1.2A, 6A
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa - Mana - Max 100W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Tuhinga - Te whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 450V 8A 100W Through Hole TO-220-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce - I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 8A Tau Wae Tuakiri BUT12A