BSP19AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSP19AT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 350V 0.1A SOT223
Ngā Rauemi: BSP19AT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSP19AT1
Tau Wae BSP19AT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN 350V 0.1A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5510 pcs Pepa Raraunga BSP19AT1.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 350V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 4mA, 50mA
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa - Mana - Max 800mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-261-4, TO-261AA
Ētahi Ingoa BSP19AT1OSDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tuhinga - Te whakawhiti 70MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 100mA 70MHz 800mW Surface Mount SOT-223 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 40 @ 20mA, 10V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 20nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA
Tau Wae Tuakiri BSP19
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BSP225,115
BSP225,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 250V 0.225A SOT223
I roto i te taonga: 147344 pcs
Tikiake: BSP225,115.pdf
RFQ
BSP171PE6327T
BSP171PE6327T
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 60V 1.9A SOT223
I roto i te taonga: 5586 pcs
Tikiake: BSP171PE6327T.pdf
RFQ
BSP19AT1G
BSP19AT1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS NPN 350V 0.1A SOT223
Tikiake: BSP19AT1G.pdf
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 30V 3A SOT223