BAS70LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAS70LT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS70LT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
Ngā Rauemi: BAS70LT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS70LT1
Tau Wae BAS70LT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4535 pcs Pepa Raraunga BAS70LT1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 15mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236) Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa BAS70LT1OSDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 70V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 70mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Tau Wae Tuakiri BAS70L
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BAS70SL
BAS70SL
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD923
I roto i te taonga: 1369004 pcs
Tikiake: BAS70SL.pdf
RFQ
BAS70KFILM
BAS70KFILM
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523
I roto i te taonga: 2257494 pcs
Tikiake: BAS70KFILM.pdf
RFQ
BAS70L,315
BAS70L,315
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD882
Tikiake: BAS70L,315.pdf
BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Tikiake: BAS70LP-TP.pdf
BAS70LT1G
BAS70LT1G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3