BAS40LT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAS40LT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40LT3G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3
Ngā Rauemi: BAS40LT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40LT3G
Tau Wae BAS40LT3G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1508685 pcs Pepa Raraunga BAS40LT3G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236) Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 25V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 120mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 1V, 1MHz Tau Wae Tuakiri BAS40L