74OL6000300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74OL6000300
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua OPTOISO 5.3KV PUSH PULL 6DIP
Ngā Rauemi: 74OL6000300.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74OL6000300
Tau Wae 74OL6000300 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5356 pcs Pepa Raraunga 74OL6000300.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Putanga - Whakamotu 5300Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Pūrere Pūrere Whakarato 6-DIP
Raupapa OPTOLOGIC™ Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 45ns, 5ns
Whakatakotoranga Tangata tpLH / tpHL (Max) 100ns, 100ns Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga Push-Pull, Totem Pole
Ētahi Ingoa 740L6000300
74OL6000.300
74OL6000.300-ND
Q923151
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Through Hole
Ngā Tauanga - Tapaha 1 / Tainga 2 1/0 Momo Input Logic
Whakaahuatanga Taipitopito Logic Output Optoisolator 15MBd Push-Pull, Totem Pole 5300Vrms 1 Channel 5kV/µs CMTI 6-DIP Raraunga Raraunga 15MBd
I teie nei - Whakaatu / Channel 40mA I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) -
Aratau Tae Maeatanga Maama (Min) 5kV/µs