74F841SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F841SPC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC LATCH TRANSP 10BIT 24-DIP
Ngā Rauemi: 74F841SPC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F841SPC
Tau Wae 74F841SPC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 3961 pcs Pepa Raraunga 74F841SPC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 24-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga Tri-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo D-Type Transparent Latch
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 1
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA Takahanga 10:10