74F579SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F579SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC 8-BIT BI-D BI CTR 20 SOIC
Ngā Rauemi: 74F579SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F579SCX
Tau Wae 74F579SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5612 pcs Pepa Raraunga 74F579SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Positive Edge
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74F Tautuhi anō Synchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Binary Counter
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakahaere Up, Down
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F620PC
74F620PC
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP