74F543SPC
Hua Hua
Tau Wae: 74F543SPC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP
Ngā Rauemi: 74F543SPC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F543SPC
Tau Wae 74F543SPC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4178 pcs Pepa Raraunga 74F543SPC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 24-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74F543SPC. Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 8
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA; 3mA, 64mA Tau Wae Tuakiri 74F543