74F540SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F540SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Ngā Rauemi: 74F540SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F540SCX
Tau Wae 74F540SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5012 pcs Pepa Raraunga 74F540SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Buffer, Non-Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 64mA