74F257APC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F257APC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC MULTIPLEXER QUAD 2INP 16-DIP
Ngā Rauemi: 74F257APC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F257APC
Tau Wae 74F257APC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5533 pcs Pepa Raraunga 74F257APC.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 16-DIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 74F257
74F257PC
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Nga Rohe Whaiaro 1 Whakaahuatanga Taipitopito Multiplexer 4 x 2:1 16-DIP
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA Takahanga 4 x 2:1