74F251ASJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F251ASJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F251ASJ
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MULTIPLEXER DGTL 8IN HS 16SOP
Ngā Rauemi: 74F251ASJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F251ASJ
Tau Wae 74F251ASJ Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4148 pcs Pepa Raraunga 74F251ASJ.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 1
Whakaahuatanga Taipitopito Multiplexer 1 x 8:1 16-SOP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA