74F193PC
Hua Hua
Tau Wae: 74F193PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COUNTER BINARY UP/DOWN 16-DIP
Ngā Rauemi: 74F193PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F193PC
Tau Wae 74F193PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5895 pcs Pepa Raraunga 74F193PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Positive Edge
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 16-DIP
Raupapa 74F Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa 74F193 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Binary Counter Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tatau Tau 125MHz Tau Wae Tuakiri 74F193