74F132SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F132SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F132SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F132SCX
Tau Wae 74F132SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4188 pcs Pepa Raraunga 74F132SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o nga Utu 2 Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 12.5ns @ 5V, 50pF Momo Momo NAND Gate
Taumata Taumahi - Rawa 1.1V Taumata Taumahi - Teitei 2V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Schmitt Trigger
Whakaahuatanga Taipitopito NAND Gate IC 4 Channel Schmitt Trigger 14-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA