74F109SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F109SC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOIC
Ngā Rauemi: 74F109SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F109SC
Tau Wae 74F109SC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4186 pcs Pepa Raraunga 74F109SC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo JK Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74F
Packaging Tube Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Differential Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 8ns @ 5V, 50pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Set(Preset) and Reset I teie nei - Quiescent (Iq) 17mA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA Whero Whero 125MHz