74F00SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F00SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F00SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F00SCX
Tau Wae 74F00SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5357 pcs Pepa Raraunga 74F00SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 74F00SCX-ND
74F00SCXTR
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 5ns @ 5V, 50pF
Momo Momo NAND Gate Taumata Taumahi - Rawa 0.8V
Taumata Taumahi - Teitei 2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito NAND Gate IC 4 Channel 14-SOIC
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA Tau Wae Tuakiri 74F00